Annelik Kim Kardashian’ı çok değiştirdi

Annelik Kim Kardashian’ı çok değiştirdi

1980 doğumlu Kardashian, rap şarkıcısı Kanye West ile ilişki yaşamaya başladıktan sonra kendisini baştan ayağa değiştirmeye başladı.

ÇEKİCİ GÖRÜNMEK ZORUNDA DEĞİL

West’ten önce, saçını ve makyajını yaptırmadan evden çıkmayan ve giydiği her kıyafeti özel stilistiyle birlikte seçen Kardashian, geçtiğimiz günlerde çekilen fotoğrafında her zamankinden daha salaş görünüyordu. Saçını yaptırmadığı ve makyajsız olduğu görülen sosyetik güzel; her zamanki topuklu ayakkabıları ve çekici giysileri yerine de daha spor bir kıyafet giymişti. Kardashian’a yakın kaynaklar People dergisine şöyle konuştu: “Kim, Kanye’den sonra çok değişti. Artık o eski, ön planda olmak ve dikkat çekmek isteyen kız değil. Kendisini ispat etmiş, iş hayatında başarılı ve çok ünlü bir isimle evlilik planları yapan bir kadın. Artık kendisini göstermek ve konuşulmak için çekici ve gösterişli olmak zorunda değil. Bundan sonra hayatını daha farklı yaşayacak.”

AİLEDEN UZAKLAŞTI

Kardashian’ın hayatındaki en büyük değişimlerden biri, annesi Kris Jenner’dan uzaklaşması. West, nişanlısının aile işlerinde eskisi gibi ön planda olmasını istemiyor. Jenner, bu duruma sinirlense de kızını yumuşak bir şekilde kendine çekmeye çalışıyor.

GİYSİLERİNE KARIŞIYOR

Kim Kardashian’daki bu değişimin nedenlerinden biri de; Kanye West’in nişanlısının eskisi gibi çekici görünmesini istememesi. West, daha önce ismi birçok ünlü isimle anılan Kardashian’ın, çok fazla ortalarda görünmeyip geçmişini tamamen unutturmasını istiyor.