Dünyanın en pahalı 10 güzel top modeli

Dünyanın en pahalı 10 güzel top modeli

Gisele Bündchen

Ünlü model dünyanın en pahalı modelerinden biri olarak Guiness Rekorlar kitabında yer alıyor. H&M’le yaptığı yeni anlaşma Brezilyalı modelin servetine servet katacak gibi.

gisele_bundchenn_d

Kate Moss

kate_moss_d

Neredeyse 40 yaşına gelen Kate Moss hala güzel ve hala en popüler modeler arasında. Mango, Rimmel, Longchamp gibi markalarla çalışan güzel, dünyanın en pahalı ikinci modeli.

Natalia Vodianova

natalia_d

Kariyerine 15 yaşında başlayan Rus model sıralmada üçüncü sırada. 175in üzerinde podyumda yer alan Natalia, katıldığı kampanyalar ve Calvin Klein ve Guerlian gibi markalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde dünyanın en pahalı modelleri arasında.

Adriana Lima

adriana_lima_d

Kışkırtıcı kıvrımarı onu dünyanın en pahalı modelleri arasına soktu. Victoria’s Secret’ın belki de en tanınmış modeli Adriana bir servete sahip.

Heidi Klum

heidi_d

Alman modelin elinden her iş geliyor. Oyunculuk, sunuculuk, iş kadınlığı, modacılık, prodüktörlük ve şarkıcılık. Bu çalışkanlığının karşılığını da alıyor gibi.

Doutzen Kroes

doutzen_kroes_d

2004’te büyük markalarla çalışmaya başlayan güzel, 2008’de Victoria’s Secret melekleri arasına girdi. O zamandan beri kariyerinde hızla yükselen Kroes, bugün dünyanın en çok kazanan altıncı modeli.

Alessandra Ambrossio

alessandra_ambrossio_d

Doğumdan sonra geçtiğimiz Mayıs podyumlara geri döndü. Hiç ara vermemiş gibi hızla devam etti ve en çok kazananlar listesinde yedinci sıraya yerleşti ünlü melek.

Miranda Kerr

miranda_kerr_d

Kariyerine 1997 yılında başlayan gamzeli güzel Miranda Kerr. Şu sıralar moda dünyasının yükselen yıldızları arasında. En tanınmış çalışmaları arasında Maybelline ve Victoria’s Secret var. Güzel model Miranda Kerr, tacı Mango’ nun bir önceki yüzü Kate Moss’tan devralarak İlkbahar / Yaz 2013 kampanyası için Mango’ nun yeni elçisi oldu.

Lara Stone

larastonevogueaustraliamarch

Hollandalı model 2011-2012 sezonunda Calvin Klein jeanlerini tanıtarak dünyanın en pahalı modelleri arasına girdi.

Candice Swanepoel

candice_swanepoel_d

Güney Afrikalı süpermodel, Forbes’in en pahalı modeler listesinde bu sene ikinci kez yer alıyor. Podyumda herkesi büyüleyen Victoria’s Secret meleği.