Onu kendinize bağlayın

Onu kendinize bağlayın

Peki sizin için sadece bir cüzdan, statü ya da kolunuza takıp etkinliklere katıldığınız bir partner olmaktan öte hayat arkadaşı olarak özel olduğunu nasıl hissettireceksiniz?

Merak etmeyin, pahallı mücevherler almanıza gerek yok, çok basit inceliklerle bunu sağlayabilirsiniz.

Onu kapıda her karşıladığınızda ya da buluşmalarınızda ne var ne yok faslına geçmeden önce ona sarılın ve öpün. Aranız o an nasıl olursa olsun, günü ne kadar stresli, zor olursa olsun aranızdaki aşkın herşeyden önce geldiğini ve problemleri erteleyebildiğinizi gösterin.

Her zaman kendi isteklerinizi önceliklendirmeyin, onun sevdiği film, yemek ve aktiviteleri de bizzat siz teklif edin. Bunu görev bilinci ile değil, onun mutluluğunu paylaşmanın keyfiyle yapın.

ERKEKLERE SORAMADIĞIMIZ SORULAR

İltifat etmeyi unutmayın. Arkadaş grubunuzda onu onore eden cümleler sarfetmeniz, teknik bir konuda size yardımcı olduğunda ya da giydiği bir gömlek yakıştığında bunu sesli olarak ifade etmeniz önemli. Herkesin biraz şımartılmaya ihtiyacı var.

Sürprizlere açık olun

Günün hiç beklemediği bir anında ona atacağınız çekici bir mesaj, hafta içi kaçamak planlarınız onu etkileyecektir.

İdealleri, yapmak istedikleri ve hobileri konusunda yapıcı olun. Hep istediği seyahat, yelken kursu, farklı bir sektörede işe girmek vb. isteklerini realize edebilmesi için onu destekleyin. Olmaz’ları sıralamak yerine oldurmaya çalışın, gerekirse siz de ona eşlik edin.