Yay Burcu Bebekleri (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu Bebekleri (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu Bebeklerinin Özellikleri

(23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu Bebeğinin Özellikleri: Yay Burcu Bebekleri, rahat, sevimli ve neşeli karakterinden çok rahat ayırt edebilirsiniz. Bu tavırlarıyla küçükten büyüğe herkesle çok kolay ilişki kurabilir. Yay Burcu Çocukları yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Yalnız kalmaktan hoşlanmadığı için, etrafında birileri olması onu son derece mutlu edecek ve kendine güven duymasını sağlayacaktır. Yay Çocukları insanlarla sıcak ve yakın ilişkiler kurmazsa içine kapanacak ileriki dönemlerde belki de alaycı ve sivri dilli bir yapıya sahip olmasına sebep olacaktır.

Yay Bebekleri her şeyi öğrenme isteği ve meraklı yapısı bazen sabırları taşırabilir. Ancak cevapların samimi, mantıklı ve dürüst olmasına özen göstermeniz yerinde bir adım olacaktır. Bebeğiniz böylece koydunuz kurallara saygı duymayı öğrenecektir.

Yay bebeklerinin başınızı döndürebilecek kadar hareketli bir yapısı vardır. Ayrıca her şeyi öğrenme isteğiyle etrafı birbirine katmakta üstüne yoktur. Küçük yayların sessiz ve sakin durduğuna aldanmayın, mutlaka bir muzurluk peşindedir. Sert, sıkıcı ve rutin kurallar yay burçlarının özgür yapısına çok ters düşer. Yay burcunun hayal gücünü geliştirecek yaratıcı Oyunlar her zaman ilgisini çeker. Küçük yaylarınızı sosyal yönlerini öne çıkartacak spor aktivitelerine yönlendirmenizde fayda var.