Hakkimizda


Tüp Bebek Merkezleri , Tüp Bebek Yöntemleri

Hakkımızda

Hakkımızda – Gurgan Clinic Tüp Bebek

Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nin Misyonu

Kişiye özel kaliteli ve güncel sağlık hizmetinin bilimsel gerçekler doğrultusunda ve etik kurallar çerçevesinde insan faktörünü göz ardı etmeden ekibimizin bütün üyeleri tarafından profesyonelce sunulmasını sağlamaktır.

CLİNİC Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi ile ilgili Genel Bilgiler

CLİNİC kurucusu ve genel direktörü olan Prof. Dr. Timur GÜRGAN, İnfertilite ve tüp bebek konularında Türkiye ve dünyadaki lider kişilerden birisidir. Bu konuya emek ve gönül vererek tüp bebek yöntemlerinin Türkiye’de çağdaş düzeyde uygulanmasına önderlik etmiştir.Halen Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ nda öğretim üyesi olarak görev yapmakta, bilimsel çalışma ve araştırmalarına devam etmektedir.

Kurmuş olduğu CLİNİC İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nde hastalarına bilimsellikten ödün vermeden kendilerine en uygun tedavi seçeneklerini sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca CLİNİCte insan üremesi ve kısırlıkla ilgili dünyadaki son gelişmeleri, yurtdışındaki lider merkezlerle yaptığı ortak çalışmalar sonucunda hastalarının hizmetine sunmaktadır. Bu şekilde akademik temellere dayalı olan ve sadece ülkemizde değil, dünyada da adı geçen seçkin bir merkez olmayı hedeflemiştir.

CLİNİC İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nde Tüp Bebek sorumlusu olarak çalışan Op.Dr.Aygül Demirol, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ nda uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Prof. Dr. Timur Gürgan ile birlikte aynı üniversitenin Tüp Bebek Ünitesi’nde çalışmaya başlamış ve bu konuda birçok araştırma projesinde yer almıştır. Ayrıca düzenli olarak yurtdışında çeşitli toplantı ve bilimsel aktivitelere katılarak, tüp bebek ve kısırlık alanındaki son gelişmeleri birebir takip etmektedir. Halen aktif olarak medikal direktör ve laboratuar kontrol sorumlusu görevlerini sürdürmektedir.

Op. Dr. Ahmet Aksöyek, 1952 Yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1977 yılında mezun oldu. 1977- 1982 Yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. 1982-1983 yılında Haydarpaşa Askeri Hastanesinde askerlik görevini yaptı. 1983 Yılında mecburi hizmet kurasıyla Tarsus/Mersin Doğumevi Başhekimliğine atandı. Doğumevi, Devlet Hastanesi, AÇSAP Merkezi, ve Özel Muayenehane hekimi olarak çalıştı. Nisan 2006 tarihinden itibaren Clinic Kadın Sağlığı İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezinde bizimle beraber çalışmaktadır.

CLINIC Embriyoloji bölümünde görevli olan Embriyologlarımız Tamer Sarı,Bağdagül Girgin ve Erkin Kent kendi alanlarinda yapmış olduklari başarılı çalışmalarla CLINIC’ in başarısında etkin rol oynamaktadırlar. Ayrıca yurtdışında embriyoloji alanında çok tanınmış embriyologlar da düzenli olarak laboratuar kalite kontrolü ve ortak calışmalar için CLINICI ziyaret etmektedirler.

CLINICte ayrıca Prof.Dr.Ali Ergen üroloji alanında, Prof. Dr. Rüvide Bayraktar Psikolojik Danışmanlık alanında, Doç. Dr. Muhterem Bahçe genetik tanı ve danışmanlık alanında hastalarımıza hizmet vermektedir.

rolex day date mens 36mm gm factory m128238 0072 blue dial stainless steel